Malthe Donby Søgaard |
U9D |
Adam Krogh Mouridsen |
U9D |
Alberte Holm Smedegaard |
U11P |
Alexander Frost Sønderby |
U13D |
Alexander Mau |
U13D |
Amelia Poulsen |
U11P |
Amy Macdonald |
U13P |
Andrea Berthelin |
U15P |
Andreas Rishøj Muusfeldt |
U19D |
Andreas Seidelin |
U13D |
Anne Neldeberg Kristensen |
KIDZ |
Anne Sofie Holmark |
U13P |
Anton Frederiksen |
U13D |
Anton Hilarius Bach Nielsen |
U19D |
Arthur Binnerup |
U11D |
August Ryde Holm-Hansen |
U13D |
Bastian Damm Bull |
U11D |
Benjamin Walsøe |
U17D |
Bertram Boye Svendsen |
U11D |
Bertram Damm Bull |
U9D |
Bertram Wiinberg Freisner |
U13D |
Caja Sunemeier |
U9P |
Camilla Carlsen |
KIDZ |
Carl Fich |
U19D |
Casper Bahne Würtz |
U17D |
Cecilie Hindsgaul Kirstein |
U15P |
Celia Cordius |
U15P |
Celina Bardrum |
U13P |
Chelina Nynne Rye Rasmussen |
U15P |
Christina Schrøder |
KIDZ |
Christoffer Konstantin Jensen |
U17D |
Cillia Kindsby |
U9P |
Daniel Eliasson |
U17D |
Elias Lyngsberg Rasmussen |
U19D |
Emilia Fjellanger Schmidt |
U17P/U19P |
Emilie Mårtensson |
U11P |
Emma Hoffmann Albretsen |
U9P |
Emma Lundgren |
U15P |
Emma Thygesen |
KIDZ |
Erik Refslund Gadegard |
U9D |
Esther Refslund Gadegaard |
U9P |
Filuka Kamille Andersen |
U13P |
Frederik Buemann Boisen |
U13D |
Frederik Mikkelsen |
U11D |
Frederikke Lykke Olesen |
U13P |
Freja Klara Bode |
U15P |
Freya Enna |
U11P |
Frida Lundgren |
U13P |
Frida Victoria Dencker Helby |
U11P |
Gustav Holm Smedegaard |
U9D |
Gustav Horslund Elvej |
U9D |
Gustav Sonne Kleveland |
U15D |
Hans Munch Kanto |
U13D |
Hjalte Thonesen |
U19D |
IDA Marie bach Meinertz |
U11P |
Ida Nobel Holden |
KIDZ |
Isabella Bille Hansen |
U15P |
Isac Christian Wiingaard |
U17D |
Iza Teisel |
U9P |
Jacob Lønborg Dithmer |
U17D |
Jacob Raahede Mogensen |
U13D |
Jeppe Nygaard Jessen |
U11D |
Johan Dobel Bartholdy |
U13D |
Johan Henrik Bohl Pontoppidan |
U15D |
Johanne Rishøj Muusfeldt |
U15P |
Jonathan Holm Christensen |
U9D |
Josefine Jørgensen |
U15P |
Joshua Hartmann-Nielsen |
KIDZ |
Julia Langer |
U9P |
Julie Halgren Madsen |
U17P/U19P |
Julie Tvede Ravn |
U17P/U19P |
Kajsa Hald |
U15P |
Kamille Kümpel |
U15P |
Kasper Gyldholm |
U17D |
Kasper Jørgensen |
U11D |
Katrine Sonne Kleveland |
U17P/D |
Katrine Trampedach |
U15P |
Konrad Bruun Seidewinkel |
U11D |
Kristoffer Olsen |
U15D |
Lærke Marie Bech Sørensen |
U11P |
Lærke Reenberg Overgaard Mortensen |
U11P |
Lasse Horslund Elvej |
U11D |
Lauge Bugat Lindhardt |
U11D |
Lauge Danelund Hemmingsen |
U17D |
Laura Sigvert Hvidemose |
U17P/U19P |
Laura Munch Kløve |
U15P |
Liam Pedersen |
U9D |
Louis Stendal |
U15D |
Louise Åberg |
U13P |
Louise Girsel |
KIDZ |
Louise Nicole Knudsen |
U15P |
Lucas Bess |
U9D |
Lucas Jensen Led |
U17D |
Lucas Lenler Garsdal |
U19D |
Ludvig Jensen |
U17D |
Madeleine Jensen |
U17P/U19P |
Mads Gulmark |
U19D |
Mads Herbst Andersen |
U15D |
Mads Larsen |
U15D |
Magnus Alexander Kjær-Nielsen |
U13D |
Magnus Bejstrup Jessen |
U9D |
Magnus brus Sørensen |
U17D |
Magnus Felix Andersen |
U19D |
Magnus Hoffmann |
KIDZ |
Magnus Koch |
U11D |
Magnus Stilling-Laursen |
U13D |
Malou Thorsen |
U11P |
Malthe Kümpel |
U9D |
Malthe S. Monger |
U9D |
Malthe Skov Dujardin |
U9D |
Marcus Astrup Monger |
U17D |
Marcus Bess |
U13D |
Marcus William Groth |
U13D |
Maria Åberg |
U13P |
Marie Bay Tøgersen |
U17P/U19P |
Marie Boisen Tvilling |
U13P |
Marie Greve Solvang |
U17P/U19P |
Mariella Bending |
U13P |
Marius Ptak |
U19D |
Marius rye Pedersen |
U9D |
Martin Søborg Rasmussen |
U19D |
Mathias Bardrum |
U11D |
Mathias Wigh-Karlsen |
U13D |
Mathilde Jensen |
U9P |
Mathilde Hansen |
KIDZ |
Max-Emil Krogh Schmidt |
U11D |
Mia Vesterlund Nielsen |
U11P |
Mia Juhl Gutmann |
U13P |
Mia Viktoria Thomsen |
U15P |
Michael Føns Bendix |
U15D |
Mie Snedgaard |
U13P |
Mikkel Walter Johannessen |
U9D |
Mikkel Kongsaa Svenningsen |
U17D |
Mikkel Olsen |
U19D |
Mikkel skov Dujardin |
U11D |
Mikkel Trampedach |
U19D |
Mille Frederikke Lund |
U13P |
Morten Føns Bendix |
U13D |
Natalie Holm |
U9P |
Natalie Langer |
U11P |
Nickolai Foget Andersen |
U17D |
Nilas Kjær Asmussen |
U9D |
Noah Alexander Lund |
U11D |
Noah Damborg Bendtsen |
U11D |
Noah Gram |
U11D |
Noah Hartmann-Nielsen |
KIDZ |
Noah Mench Rasmussen |
U11D |
Nyara Jørgensen |
U13P |
Oliver Hemdorff Mouritsen |
U13D |
Oliver Lindehøj Hansen |
U11D |
Oliver William Groth |
U11D |
Olivia Bending |
U15P |
Olivia Zilberberg |
U9P |
Oskar Schou Karstens |
U11D |
Otto Harder |
U17D |
Perle Rimmer Bagge |
U15P |
Peter Munch Kanto |
U15D |
Rasmus Bruun Anthonsen |
U11D |
Rebecca Pio Nehm |
U11P |
Rojin Keskin |
U15P |
Rosa Bagge |
U13P |
Sally Stendal |
U15P |
Sara Vallentin |
U15P |
Sarah Zhou Sønderkær |
U15P |
Sebastian Kjærulf |
U15D |
Sebastian Nilsson |
U9D |
Sebastian Olsen |
U11D |
Silke Højer Kylov |
KIDZ |
Silke Thonesen |
U13P |
Simon Bruun Anthonsen |
U11D |
Simon Kongsaa Svenningsen |
U15D |
Simon Petersen |
U11D |
Simone Bennike Aaløse |
U15P |
Sofie Hoffmann Albretsen |
U13P |
Sofie Horn Andersen |
KIDZ |
Sophia Mai Hytting Waksman |
U13P |
Sørine Wolf |
U17P/U19P |
Teodor Slater |
U9D |
Theis Husum |
U11D |
Theo Kindsby |
U11D |
Thor Carlsen |
U19D |
Tobias Bentzen |
U11D |
Tobias Kildegaard Nielsen |
U19D |
Tobias Skjold Nielsen |
U13D |
Tristan Würtz |
U13D |
Valdemar Bork |
U13D |
Valdemar Damborg Bendtsen |
KIDZ |
Vera Louborg Harder |
U11P |
Vibeke Bohl Pontoppidan |
U17P/D |
Victor Bejstrup Jessen |
U9D |
Victor Parbst |
U19D |
Vilma Nyegaard Hansen |
U9P |
William Parsberg Orye |
U19D |
William Pio Nehm |
U9D |